ZeroWaste

ZeroWasten taustalta löytyvä Enpros Oy on ympäristönhuoltoalan ohjelmistoihin ja asiantuntijapalveluihin erikoistunut Joensuulainen yritys. Kehittämämme ZeroWaste ympäristöhuollon ohjelmisto sai alkunsa vuonna 2012, asiakkailta tulleesta tarpeesta saada toimivaa ja tarkkaa päästöjen ja jätehuollon raportointia. Nykyisin kehittynyt ja laajennettu ZeroWaste ohjelmistomme eri moduulein palvelee kaupan ja teollisuuden lisäksi myös kuljetusliikkeitä sekä käsittelylaitoksiakin.


Fiksumpaa ympäristöä

Toimintamme on vuosien saatossa kehittynyt, mutta palvelulupauksemme on edelleen jokaisessa projektissa sama. Haluamme tuottaa asiakkaillemme helppokäyttöisiä, kustannustehokkaita ja alan ominaispiirteet huomioivia ratkaisuja. Tehdään yhdessä fiksumpi ympäristö.


Asiakkuudet

Juuso Aaltonen
Kuljetusliikkeet ja ympäristöraportointi
juuso.aaltonen@enpros.fi
+358 41 539 3974
Jukka Karttunen
Käsittelylaitokset ja jätehuolto
jukka.karttunen@enpros.fi
+358 50 076 5710

Tuotekehitys

Helmi Surakka
Sovellusasiantuntija
helmi.surakka@enpros.fi
 
Matti Kononen
Tuotekehitys
matti.kononen@enpros.fi
 
Pauli Rikala
Tuotekehitys
pauli.rikala@enpros.fi
 
Jarkko Kauppinen
Tuotekehitys
jarkko.kauppinen@enpros.fi
 
Veli-Jaakko Pirttilä
Markkinointi ja viestintä
veli-jaakko.pirttila@enpros.fi
 

Asiakaspalvelu

041-539 3974
enpros@enpros.fi


Joensuu

Enpros Oy
Ivontie 5
80260 Joensuu
enpros@enpros.fi

Helsinki

Enpros Oy
Valokaari 10
00750 Helsinki
enpros@enpros.fi


Tietosuojaseloste

lataa tietosuojaseloste